„Dzień Sportu” u Brzechwy (2023)

utworzone przez | paź 4, 2023 | Aktualności | 0 komentarzy

W piątek 29 września 2023 roku kolejny już raz w historii naszej polskiej szkoły obchodziliśmy „Dzień Sportu”, który był doskonałą okazją do pokazania sportu nie tylko jako rywalizacji i walki o zwycięstwo, ale jako siły jednoczącej naszą całą „Rodzinę Brzechwy”.

Wszyscy wiemy, jak bardzo ważny jest sport w życiu każdego człowieka. Pomaga w utrzymaniu zdrowego stylu życia i już od najmłodszych lat kształtuje charakter i pozytywnie wpływa na kształtowanie relacji międzyludzkich. 

Uczestnicy, zarówno mali i duzi, wykazali się supersprawnością fizyczną, sprytem a także umiejętnością dobrej zabawy i wielkim poczuciem humoru. Ogromny doping nauczycieli prowadzących sportowe konkurencje wspomagał i zagrzewał do wykonywania poszczególnych zadań, w których znalazły się: wyścig rzędów w workach, tor przeszkód, siatkówka, piłka nożna, koszykówka, hula-hop i wiele innych.

Wszyscy wzorowo ukończyli sportowe zmagania, a zmęczenie nie zdołało zwiać uśmiechu i zadowolenia z naszych twarzy. Duch zdrowej i sportowej rywalizacji towarzyszył nam do końca.

Zaangażowanie i integracja naszych wspaniałych Rodziców, Uczniów i Nauczycieli, możliwość spędzenia aktywnie i zdrowo wolnego czasu z rodziną, a przede wszystkim próba rozbudzenia pasji do sportu, były przewodnim celem nas wszystkich. Jak zawsze, w tak wspaniałym towarzystwie wszystko było super, a ostatnie słoneczne promienie napisały niezapomniany scenariusz tego wydarzenia, które na pewno pozostanie na długo w naszej pamięci. 

Dziękujemy naszym niezawodnym Rodzicom, za przygotowanie przepysznych hot dogów i innych smakołyków oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, aby ten dzień był dla nas wyjątkowy.

Mamy nadzieję, że hasło „w zdrowym ciele zdrowy duch”, zawsze nam będzie towarzyszyć, a „Dzień Sportu” na stałe zapisze się w kalendarzu naszej Polskiej Szkoły im. Jana Brzechwy.

SPORT TO ZDROWIE!!!

Autor: Krystyna Skoczen – nauczyciel Polskiej Szkoły im. Jana Brzechwy w Tinley Park

Więcej artykułów:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *