Lekcja: online! Cykl webinarów dla nauczycieli.

utworzone przez | mar 24, 2020 | Aktualności, Szkolenia online | 0 komentarzy

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na szkolenie http://odnswp.pl/lekcja-online-cykl-webinarow-dla-nauczycieli/.

W ostatnim czasie oświata, podobnie jak większość instytucji, doświadcza szczególnych trudności. Społeczności szkolne muszą dostosować się do nowych warunków wykluczających dotychczasowe stacjonarne formy nauczania, wychowania i opieki. Wszyscy musimy jak najszybciej opanować i wdrożyć nowe techniki i sposoby komunikowania, przede wszystkim oparte na pracy zdalnej.

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” od wielu prowadzi kursy i szkolenia zdalne dla nauczycieli języka polskiego i edukacji wczesnoszkolnej rozsianych na całym świecie. Rocznie ponad 1000 pedagogów korzysta z tej formy doskonalenia w naszym ośrodku, co sprawia że jesteśmy liderem na rynku szkoleń online.

Zdając sobie sprawę, że dzisiejsza sytuacja jest trudna ODN SWP wychodzi z pomocą i proponuje Państwu swoje doświadczenie i doradztwo m.in. poprzez kurs nauczania zdalnego „Lekcja: online!” skierowany do nauczycieli wszystkich przedmiotów na wszystkich etapach edukacyjnych. Kurs przygotuje kadrę do pracy w Internecie, sprawnego poruszania się po platformach internetowych, komunikatorach, wideokonferencjach oraz sprawi, że podczas nauki zdalnej to nauczyciel będzie gospodarzem i przewodnikiem dla ucznia w świecie on-line.


Jesteśmy z Wami!


ZESPÓŁ ODN SWP

Więcej artykułów:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *