To już 7 lat działalności Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta

utworzone przez | maj 1, 2022 | Aktualności, Wydarzenia szkolne | 0 komentarzy

Nasza szkoła obchodzi właśnie 7-lecie swojego istnienia. Tworzenie wizerunku i dobrej reputacji szkoły to wieloletni proces.

Żadna szkolna marka nie powstaje z dnia na dzień. Składa się na to ciągły proces konsekwentnych działań wizerunkowych szkoły.

Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że podążamy w myśl zasady, że za piękną naszą reklama idą całoroczne poczynania i realizacja postawionych celów i wyzwań.

W trakcie siedmioletniej działalności rozwinęliśmy szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych. Fantazje Plastyczne to program stawiający na rozwój talentów plastyczno-artystycznych, budowanie przyjaznej atmosfery i nawiązywanie koleżeńskich przyjaźni.

Klub Młodego Czytelnika ma na celu zachęcenie uczniów do regularnego czytania. Zajęcia świetlicowe to zajęcia dla najmłodszych i udogodnienie dla rodziców, których starsze dzieci uczęszczają na zajęcia katechetyczne.

Od początku działalności oferujemy zajęcia katechetyczne w języku polskim. Od dwóch lat przeprowadzamy egzamin maturalny na podstawie stanowego testu poprawności językowej Stamp 4S.

Przewodnim atutem naszej szkoły jest dynamiczna i wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która w połączeniu ze świetną atmosferą i wysokim poziomem nauczania, powoduje, że zajęcia w naszej szkole to RADOŚĆ NAUKI.

Jubileusz to doskonała okazja do życzeń.

Uczniom Szkoły im. Herberta życzymy by nie przestawali w zgłębianiu wiedzy o kulturze i języku polskim nawet po jej ukończeniu, a po latach wspominali naszą szkołę i naukę w niej z dumą i zadowoleniem.

Wszystkim rodzicom, opiekunom, współpracownikom i przyjaciołom szkoły im. Herberta, dziękujemy za ogromne wsparcie i bezinteresowna pomoc. To dzięki Wam możemy znakomicie się rozwijać, służąc naszej polonijnej młodzieży

Z wyrazami szacunku

Irena Woźniak

Dyrektor Szkoły

Szkoła Języka i Kultury Polskiej im.Zbigniewa Herberta 

Herbert School of Polish Language and Culture

 

 

e: info@szkolaherberta.com

t: (630) 863-2759

w: www.szkolaherberta.com

f: www.facebook.com/szkolaherberta

 

Mailing address:

PO BOX 516 Lemont, IL 60439

 

Więcej artykułów:

0 komentarzy