X Konkurs Pianistyczny

utworzone przez | lut 9, 2022 | Aktualności, Konkursy | 0 komentarzy

Drodzy nauczyciele, rodzice, pianiści!

Już wkrótce odbędzie się X Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży aglomeracji chicagowskiej . Ze względu na pandemię, mieliśmy rok przerwy. W tym roku odbędzie się on 13  marca 2022 roku w Art Performance Theatre, Judson University w Elgin. Wszystkie dokładne informacje wraz z regulaminem konkursu oraz karta zgłoszeniową znajdą Państwo na stronie polskifm.com oraz wiadomosci.com – X Konkurs Pianistyczny, jak również w załączniku.

http://polski.fm/wp-content/uploads/2021/12/KONKURS-PIANISTYCZNY-2022-REGULAMIN-KONKURSU.doc

http://polski.fm/wp-content/uploads/2021/12/KONKURS-PIANISTYCZNY-2022-KARTA-ZGLOSZENIOWA.doc

Mam ogromną prośbę na rozpowszechnienie tej wiadomości na Waszych stronach, jak również pomoc w rozreklamowaniu tego konkursu. Te osoby, które brały udział w tych konkursach, wiedzą, że jest to dla wielu dzieci bardzo ważne wydarzenie, na którym mogę również poznać innych rówieśników, którzy maja takie same zainteresowania. A bardzo często jest to dla nich i dla ich nauczycieli mobilizacja do lepszej pracy.

Każde dziecko opuszcza konkurs ze statuetką oraz dyplomem. Ale jest to konkurs i jak sami zobaczycie w regulaminie mamy wiele grup wiekowych i będziemy potrzebować wiele nagród. Wszystkie osoby, firmy, które chciałyby być sponsorem nagród dla dzieci serdecznie zapraszam do współpracy.

Zapraszam wszystkie media do współpracy, aby o naszym konkursie dowiedziało sie jak najwięcej osób!

Dziękuje z góry za pomoc i udostępnianie tych informacji!

Joanna Szepelawy

Kontakt : joannaszepelawy@yahoo.com

Pobierz wszystkie

 

Więcej artykułów:

0 komentarzy