Dzień Sportu u Brzechwy

utworzone przez | paź 2, 2022 | Aktualności, Wydarzenia szkolne | 0 komentarzy

W piątek 23 września 2022 roku pierwszy raz w historii naszej polskiej szkoły obchodziliśmy “Dzień Sportu”.

Nasi wspaniali, wysportowani, pełni pozytywnych emocji Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele mogli spróbować swoich sił i umiejętności we wcześniej przygotowanych konkurencjach, grach oraz konkursach sportowych.

Było kolorowo i wesoło a wszyscy aktywnie integrowali się podczas naszej imprezy, której celem była możliwość spędzenia czasu ze swoimi dziećmi, świetnej zabawy a także zmotywowania nas wszystkich do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

Tego dnia już kolejny raz, cała społeczność Brzechwy pokazała, że mimo przeciwności potrafimy się dobrze bawić. Nawet zbliżający się deszcz i zimny wiatr nie zdołał zwiać uśmiechów z naszych twarzy a duch zdrowej, sportowej rywalizacji towarzyszył nam do końca.

Dziękujemy naszym kochanym Rodzicom, którzy pomogli nam w ogrzaniu się, serwując ciepłe hot-dogi i inne smakołyki oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania tego niezapomnianego wydarzenia.

Mamy nadzieję, że chociaż przez chwilę mogliśmy zgodnie z hasłemW zdrowym ciele zdrowy duch” zachęcić Was wszystkich do uprawiania jakiegokolwiek sportu i do utrzymywania sprawności fizycznej a “Dzień sportu” stanie się tradycją u Brzechwy.

SPORT TO ZDROWIE!!!

💯🇵🇱🥇🏆⚾️⚽️❤️🥅🎾🏸😇🏓🇵🇱💯

Krystyna Skoczeń – nauczyciel Polskiej Szkoły im. Jana Brzechwy w Tinley Park

 

 

Więcej artykułów:

0 komentarzy