Akcja “POMÓŻ IM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

utworzone przez | lis 19, 2019 | Aktualności | 0 komentarzy

Szanowny  Panie Prezesie, Jestem jedną z  wolontariuszek   Fundacji “Serce dla psa”,  założonej z myślą  o niesieniu pomocy zwierzętom  przebywajacym  w schroniskach  i fundacjach na terenie Polski I USA.  Inicjatorką pomysłu i prezesem Fundacji jest pani Marila Ptasiński. Fundacja powstała w marcu 2019 roku a już zdążyliśmy pomóc kilku schroniskom. Najbliższe zadanie naszej Fundacji, to zorganizowanie pierwszego balu charytatywnego , z którego dochód w całości będzie przeznaczony na pomoc dla zwierząt w schroniskach.

W grudniu chcemy przeprowadzić akcję „POMÓŻ IM  PRZETRWAĆ  ZIMĘ”. Chcielibyśmy w tę akcję włączyć  także uczniów szkół  polonijnych, aby zainteresować ich problemem, jakim jest życie zwierząt w schroniskach.

Zwracamy się z prośbą do pana, jako Prezesa Zrzeszenia Nauczycieli Polskich,  aby  pan poinformował  dyrektorów szkół, iz nasza fundacja prosi  szkoły o  umieszczenie kartonu na korytarzu szkolnym, do którego uczniowie mogliby składać  suchą karmę, koce, miski itp.  Fundacja „Serce dla psa”, prześle te przedmioty do schronisk w Polsce i Chicago Ridge IL.

Kartony zostaną odebrane ze szkół przez wolontariuszki naszej fundacji.

                                                                       Bożena Buniowska

                                                                 Fundacja „Serce dla psa”

www.sercedlapsa.com

fb: Helping Hearts for Animal Foundation

Justice, 11/13/2019

Więcej artykułów:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *