Spotkanie z króliczkiem wielkanocnym u Herberta

utworzone przez | kwi 4, 2023 | Aktualności, Wydarzenia szkolne | 0 komentarzy

Sobota 1 kwietnia 2023 roku to był wyjątkowy dzień w naszej szkole, dzień pełen radości, niespodzianek i niesamowitych wrażeń. Do uczniów naszej szkoły tradycyjnie zawitał wielkanocny króliczek. Mieliśmy okazję do zrobienia fantastycznie, kolorowych zdjęć. Wraz z króliczkiem i naszym liskiem Bercikiem szukaliśmy ukrytych jajeczek.

Ilość podarowanych przez rodziców jajeczek w tym roku pobiła wszelkie rekordy. Tylko w przedszkolu było ich ponad 500. Pogoda nam nie przeszkodziła. Popularny „egg hunting” klasa przedszkolna, klasa zerowa i klasa pierwsza zorganizowali z dużym pomysłem w budynku szkolnym. Radości wśród uczniów była co niemiara. Bardzo dużo jajeczek zawiera w środku drobne niespodzianki. Mieliśmy też wyjątkowego gościa. Był z nami żywy króliczek, który wywołał wiele emocji wśród dzieci. Ten króliczek to przyjaciel naszych uczniów klasy 2a, Adriana i Natalki Gołębiowskich. Uczniowie wykonali też własnoręcznie piękne kartki świąteczne. Składaliśmy sobie życzenia z okazji ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.


Pragniemy również wszystkim przesłać w imieniu naszych uczniów najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Życzymy, aby te Święta były radosne i szczęśliwe, aby ta Wielkanoc była pełna wiary na lepsze, spokojne i bezpieczne.

Irena Woźniak

Dyrektor szkoły

Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta

Herbert School of Polish Language and Culture

Więcej artykułów:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *