TIK i łapiesz w mig! Czyli sposób na atrakcyjne lekcje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

utworzone przez | lut 26, 2020 | Aktualności | 0 komentarzy

Szanowni Państwo,

zapraszamy na szkolenie online:  

TIK i łapiesz w mig! Czyli sposób na atrakcyjne lekcje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które odbędzie się w dn. 3 marca 2020r., o godzinie 21:15 (czasu polskiego).

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, czym są technologie informacyjno-komunikacyjne i jak uczynić z nich narzędzia pracy z uczniami. Zapoznają się z prostymi i łatwymi w użyciu aplikacjami, poznają przykłady ich wykorzystania do różnych aktywności uczniów w klasie oraz wzbogacą swój warsztat o nowe umiejętności w zakresie stosowania TIK.

W programie warsztatów:
– TIK, czyli technologie informacyjno – komunikacyjne. Jak i dlaczego warto je stosować?
– Zasoby w sieci – przydatne aplikacje i narzędzia w pracy nauczyciela, m.in. kody QR, chmury wyrazów, Learning Apps, Kahoot, generatory gier i ćwiczeń…
– Podsumowanie – zalety TIK

Szkolenie poprowadzi Justyna Bereza – Polonijny Nauczyciel Roku 2017 w kategorii szkół społecznych. Entuzjastka aktywizujących metod nauczania oraz wykorzystywania nowoczesnych technologii w pracy z uczniami.Nauczyciel w Akademii Języka Polskiego w Manchester, NJ.

UCZESTNICY

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia kursu wydany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SWP, który jest akredytowaną niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli.

OPŁATY

-koszt udziału w szkoleniu to 49,00zł

ILOŚĆ MIEJSC  jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność wpłat.

REKRUTACJA

Prosimy o wypełnienie formularza. W odpowiedzi prześlemy do Państwa informacje o danych do przelewu za kurs. Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: 
http://odnswp.pl/szkolenie-online-tik-i-lapiesz-w-mig-czyli-sposob-na-atrakcyjne-lekcje-z-wykorzystaniem-nowoczesnych-technologii/

W razie pytań prosimy o kontakt:

szkolenia.odnswp@gmail.com


koordynator ds. szkoleń online
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia “Wspólnota Polska”

Więcej artykułów:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *