Studniówka 2024 Chicago

utworzone przez | sty 28, 2024 | Aktualności | 0 komentarzy

27 stycznia 2024 roku odbyła się Sudniówka Maturzystów z Polskich Szkół aglomeracjii Chicago a wśród nich, naszej młodzieży z Polskiej Szkoły im. Jana Brzechwy w Tinley Park. 

Kochani Maturzyści,

wszystkie wspólne lata spędzone w naszej Polskiej Szkole im. Jana Brzechwy pokazały, że jesteście wyjątkowymi młodymi ludźmi, że potraficie wiele osiągnąć. Życzymy, aby nigdy nie zabrakło Wam wiary w siebie, wytrwałości, odwagi w pokonywaniu trudności życiowych, a także abyście zawsze pamiętali o swoich polskich korzeniach, a bycie Polakiem napawało Was dumą na każdym kroku.

Gratulujemy z całego serca wszystkim chicagowskim Maturzystom, w szczególności zdobywcom tytułu “NAJLEPSZEGO Z NAJLEPSZYCH”, a wśród nich uczniowi naszej Polskiej Szkoły im. Jana Brzechwy w Tinley Park JAKUBOWI RUSIN, zaś Akademii Języka Polskiego i Kultury im. Marszałka Piłsudskiego w Bartlett dziękujemy za przygotowanie i koordynowanie tej wspaniałej, niezapomnianej uroczystości.

Drodzy Maturzyści, przed Wami matura, która jest przepustką do dorosłości. Wykorzystajcie zdobytą wiedzę tak, aby w przyszłości cieszyć się zasłużonym sukcesem!

Spełniajcie swoje marzenia!

Autor: Krystyna Skoczeń

Więcej artykułów:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *