Szkolna majówka

utworzone przez | maj 13, 2022 | Aktualności, Wydarzenia szkolne | 0 komentarzy

7 maja w naszej szkole to kolejny dzień pełen wrażeń i emocji, a przede wszystkim dzień, w którym uczciliśmy Święto Konstytucji 3 Maja.

Z tej okazji zorganizowaliśmy naszą szkolną paradę trzeciomajową. Uczniowie z dumą kroczyli niosąc nasze symbole narodowe, szkolne banery i piękne biało-czerwone flagi.

Kolor biały i czerwony dominował tego dnia, a my byliśmy szczęśliwi, że możemy zaakcentować naszą narodową tożsamość z dala od kraju ojczystego.

Tego dnia zorganizowaliśmy również „majówkę” połączoną ze śniadaniem na trawie. Było wiele radości, wiele różnych gier i zabaw. Panowała fantastyczna – śmiało mogę powiedzieć – rodzinna atmosfera. Cieszy nas widok roześmianych i radosnych twarzy naszych uczniów. Szkoła polska powinna tworzyć przyjazny klimat i fantastyczną atmosferę. Majówka i wspólne śniadanie na trawie było znakomitą okazją do wspólnych rozmów, gier i zabaw.

7 maja był ostatnim dniem w obecnym roku szkolnych. Życząc sobie nawzajem bezpiecznych wakacji, rozstaliśmy się z uczniami na okres wakacji.

 

Irena Woźniak

Dyrektor Szkoły

Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta

Herbert School of Polish Language and Culture

 

 

e: info@szkolaherberta.com

t: (630) 863-2759

w: www.szkolaherberta.com

f: www.facebook.com/szkolaherberta

 

Więcej artykułów:

0 komentarzy