Podwójna moc dla dwujęzyczności

utworzone przez | sty 21, 2020 | Aktualności, Kultura / oświata | 0 komentarzy

Dziś przedstawiamy czytelnikom naszego portalu ciekawą propozycję przygotowaną specjalnie dla rodziców dwujęzycznych dzieci. Każdy rodzic, który uczy swoje dzieci języka polskiego mieszkając poza granicami Polski, zgodzi się ze mną, że nauka języka kraju pochodzenia rodziców jest zadaniem trudnym, wymagającym dużego zaangażowania i ogromnej konsekwencji.

Panie Aneta Nott-Bower z Wielkiej Brytanii i Magda Szczepaniak z Australii wyszły naprzeciw problemom rodziców i przygotowały darmowy ebook zawierający porady dla rodzin dwujęzycznych. Mimo że projekt powstał w kooperacji brytyjsko-australijskiej, autorki uważają, że ich wiedza i doświadczenie mogą okazać się przydatne dla rodzin dwujęzycznych na całym świecie.

Proponowane w e-booku rady są cenne i bardzo pomocne niezależnie od tego, w jakim kraju świata i na jakim kontynencie mieszka rodzina dwujęzyczna. Po lekturze poradnika ośmielam się stwierdzić, że e-book zaciekawi i pomoże polonijnym rodzicom i nauczycielom także w Ameryce. 

Zachęcam państwa do lektury i bezpłatnego pobierania e-booka zatytułowanego “Podwójna moc dla dwujęzyczności”. Poradnik można pobrać z naszego portalu albo ze stron prowadzonych przez autorki e-booka.

Zachęcam do odwiedzania strony:

Bilingual House – poradnia dla rodzin dwujęzycznych:

https://bilingualhouse.com

oraz

Learn Polish with Magda – kursy języka polskiego online:

https://www.magdaszczepaniak.com

Zapraszamy do lektury poradnika i podzielenia się z nami opiniami o przydatności rad w nim zawartych.

Zapraszamy!

Autor: Ewa Koch

Pobierz e-book w formacie PDF:

Podwójna moc dla dwujęzyczności

Więcej artykułów:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *